Předprodej nové knihy Solfánci a Sluneční královna spuštěn!
Novinka Předprodej Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Solfánci a Sluneční královna

 
SRDCE JAKO NEJVYŠŠÍ FORMA ODVAHY
Pohádkový příběh o otevřených srdcích a strachu. O tom, že naší největší zbraní je úsměv a naším největším kouzlem slovo.

 

Dostupnost Připravuje se k tisku
Běžná cena 459 Kč
Ušetříte 70 Kč (–15 %)
389 Kč
353,64 Kč bez DPH
   
Kategorie Indigo
 

 

 

 

POZNÁMKA K TISKU

Už se to blíží! Na obálce pracujeme, tisk je naplánován a aktuální rozesílka knih vypadá od 25.8.2020. Budeme se snažit být co nejrychlejší, aby knihy byly brzy u vás! :) 

Pokud chcete věnování, milerádi vám jej vepíšeme! Napište nám to, prosím, do poznámky. Děkuji!

PS: Pro knižní blogery a všechny, kdo mají chuť a možnost knihu propagovat - o recenzní výtisk pište, prosím, na indigovepohadky@gmail.com.

Děkuji!

 

 

 

Velká plnobarevná kniha. Pohádkový příběh o harmonii vnitřní a vnější a hledání sebe sama. 

 

O ČEM JE KNIHA

Solfánci jsou malá stvoření, jejichž domovem je celý vesmír a jejichž úkolem je strážit jeho harmonii. Jsou to vlastně notičky, každý z nich představuje jeden tón Do-Re-Mi-Fa... nu, však je všechny poznáte. Svým zpěvem udržují celý svět v rovnováze. 

Jednoho dne však uzavřou svá srdce

Poruší tak křehkou rovnováhu a vydají vesmír napospas nebezpečí zániku. Solfánci a Sluneční královna se vydávají na planetu Zemi za jeho záchranou. Tam je ale rovnováha už také narušena a v rostlinném světě zuří boj o vodu, půdu a sluneční energii. 

Dokážou nakonec Solfánci překonat svá zavřená srdce a zachránit nejen planetu Zemi, ale celý vesmír? Odolají nástrahám králů rostlinných říší? A najde Sluneční královna odpověď na svoji otázku? 

každý má oc tvořit svůj svět-8_1

 


 

 Kniha o rovnováze uvnitř, která se zrcadlí v té navenek.

O bojích vnitřních i vnějších.

 

 
  • ... a o tom, že mít láskyplné otevřené srdce je největší odvaha ze všech
  • ... o tom, že strach není dobrý rádce
  • ... že pravdu o tom, kdo jsme, musíme najít nejdřív sami v sobě
  • ... a o síle slov a úsměvů
 

 

Návrh bez názvu-13 

PŘEKVAPENÍ

Do knihy chceme dát zase nějaký dárek. Pexeso, záložka a omalovánka se vám líbily, tak možná zůstaneme u toho. A nebo vymyslíme něco ještě úplně jiného :)


 

BUDE TO ZASE ÚŽASNÁ KNIHA! ANEB 2 ROKY PRÁCE NA ILUSTRACÍCH

 

Solfánky ilustrovala opět Lucy Hudec aka Bumpkinova, kterou znáte již z Indigových pohádek. Je to ruční práce, akvarelem, tuší, pastelkou... kde neexistuje žádné počítačové "re" nebo "undo"... a mají proto své nezaměnitelné kouzlo. Ilustrovaná je každá stránka v knize, díky velkému formátu si je zase krásně vychutnáme a ponoříme se díky nim hluboko do příběhu. Lucy je mistryně snových světů, putováním fantazií a hraní si s barvami. Knihu ilustrovala dva roky, následně se pořádně musely převádět do digitální podoby pro tisk. Budou to zase takové úžasné vizuální orgie :)

 


  

ŘEKLI JSTE

 

  

 

Knihu jsem četla ještě před vydáním jako editorka. Je to nádherný příběh s milými bytostmi, plný metafor, které úžasně přibližují naše žití. Honění se za metály, vnitřní strachy, že nejsme dost dobří, touha uspět, hledání, kým jsem, atd. 

Ivana Čížková, editorka

Návrh bez názvu-7

 

 

Kniha bude mít nádherné ilustrace, na ty se už moc těším v tištěné podobě. Zároveň se mi líbí text, který má mnoho rovin. Každý v pohádce najde své vlastní mikropříběhy, při každém čtení se odkrývá více „slov, která jsou za slovy“." Příběh je tak na pozadí i výletem do reálných vztahů v rostlinné říši, kde zobrazuje bitvu o zdroje jako je slunce, voda a osobní prostor, což se mi moc líbí. Stává se tak analogií lidskému světu a klade otázku, kam až může směřovat věčná expanze člověka."

Monika, bioložka
Návrh bez názvu-7

 

 

 

 

 

Autorka 


Martina Mia Svobodová

Martina Mia Svobodová

Má ráda, když příběh hovoří z duše do duše...

Více ...

 

 

Ilustrátorka

Návrh bez názvu-17


 

LUCY HUDEC AKA BUMPKINOVA

Ilustrace je vlastní promluvou ke čtenáři.

Na každí stránce knihy je Lucyina ilustrace. 
Lucy znáte již z Indigových pohádek.
Práce na ilustracích jí zabraly dva roky.
Obrázky jsou všechny ručně malované akvarelem a tuší,
následně převedeny do digitální podoby pro tisk. 

Více ...

 


 

JAKOU KNIHU DOSTANETE

 

  • Počet stran: 112
  • Plnobarevná celostránková ilustrace: Každá strana je ručně ilustrovaná, takže z ní dýchá poctivé řemeslo, hodiny, dny a roky práce. Výsledek je úžasný!
  • Velký formát: Pro knihu jsme, stejně jako u Indigových pohádek, zvolili ověřený velký formát 230x270 mm. Je akorát tak velký, aby čtenáře do příběhu vtáhl a zároveň velký tak akorát, aby se kniha vešla i do batohu na cesty.
  • Papír Luxurious mat: I papír jsme zvolili jako u Indigových pohádek, volba se vyplatila. Psali jste nám, že se jen tak neroztrhne (čímž neříkáme, abyste to nějak mocně zkoušeli). Papír se jmenuje Luxurious mat a ilustrace na něm krásně vyniknou.
  • Vazba je ta nejlepší, jaká je možná, pevná V5. Osvědčila se nám již dříve. Aby se vám kniha hned nerozpadla a mohla se stát klenotem knihovniček ještě vašich vnoučat a pravnoučat. 

K_046-047-zemekoule

 

 
Tento web používá cookies. Tohle ohlášení není moc indigo, ale je to nutnost. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.